Soort pand
Alle filters0
Alerts ontvangen
Intrekdatum – Vertrekdatum
Prijs
Soort pand
Alle filters0
Alerts ontvangen
Aanbevolen
​
  1. HousingAnywhere
  2. Dolceacqua Woningen

27 kamers, studio's en appartementen te huur in Dolceacqua, Italië

Aanbevolen
​
Huis te huur voor € 700 per maand in Ceriana, Strada La Pineta
Huis in Strada La Pineta , Ceriana
50 m²
1 slaapkamer
€ 700/maand, incl. enkele verbruikskosten
Beschikbaar vanaf 1 augustus
Appartement te huur voor € 1 per maand in San Remo, Corso Felice Cavallotti
Appartement in Corso Felice Cavallotti , San Remo
4,5 (80)
40 m²
1 slaapkamer
€ 1100 - € 1500/maand, incl. verbruikskosten
Nu beschikbaar
Appartement te huur voor € 1 per maand in San Remo, Via Costiglioli
Appartement in Via Costiglioli , San Remo
4,5 (80)
35 m²
1 slaapkamer
€ 850 - € 1400/maand, incl. verbruikskosten
Beschikbaar vanaf 3 juni
Appartement te huur voor € 800 per maand in Pigna, Vicolo Carriera Piana
Flexibele annuleringen
Appartement in Vicolo Carriera Piana , Pigna
45 m²
1 slaapkamer
€ 800/maand, incl. enkele verbruikskosten
Beschikbaar vanaf 1 september
Appartement te huur voor € 1 per maand in San Remo, Via Roma
Appartement in Via Roma , San Remo
4,5 (80)
55 m²
2 Slaapkamers
€ 1300 - € 2250/maand, incl. verbruikskosten
Beschikbaar vanaf 2 juni
Appartement te huur voor € 1 per maand in San Remo, Viale Carducci
Appartement in Viale Carducci , San Remo
4,5 (80)
150 m²
3 Slaapkamers
€ 1500 - € 2400/maand, incl. verbruikskosten
Beschikbaar vanaf 25 juli
Appartement te huur voor € 2.726 per maand in San Remo, Via Palazzo
Appartement in Via Palazzo , San Remo
4,7 (4)
45 m²
3 Slaapkamers
€ 1011 - € 2726/maand, incl. verbruikskosten
Nu beschikbaar
Huis te huur voor € 2.500 per maand in Latte, Via alle Ville
Geen borg
Huis in Via alle Ville , Latte
42 m²
1 slaapkamer
€ 2500/maand, incl. verbruikskosten
Nu beschikbaar