Cartiere
Toate filtrele0
Primește alerte
Mută-te – Eliberare
Orice preț
Orice tip de proprietate
Cartiere
Toate filtrele0
Primește alerte
Recomandată
​
  1. HousingAnywhere
  2. Spata Loutsas Locuințe

435 camere, garsoniere și apartamente de închiriat în Spata Loutsas, Grecia

Recomandată
​
Apartament de închiriat pentru 100 EUR pe lună în Néa Mákri, Moseou
Apartament în Moseou , Néa Mákri
5 (3)
48 m²
1 bedroom
900 EUR - 1300 EUR/lună, inclusiv utilități
Disponibil acum
Garsonieră de închiriat pentru 1.200 EUR pe lună în Néa Mákri, Elpidos
Garsonieră în Elpidos , Néa Mákri
5 (3)
35 m²
Până 2 persoane
1200 EUR/lună, inclusiv utilități
Disponibil acum
Apartament de închiriat pentru 1.200 EUR pe lună în Néa Mákri, Zoumperi
Anulare flexibilă
Apartament în Zoumperi , Néa Mákri
50 m²
1 bedroom
1200 EUR/lună, inclusiv utilități
Disponibil din 1 septembrie
Apartament de închiriat pentru 650 EUR pe lună în Athina, Alketou
Apartament în Alketou , Athina
54 m²
1 bedroom
650 EUR/month, incl. some utilities
Disponibil acum
Casă de închiriat pentru 1.200 EUR pe lună în Markópoulo, Cherovouniou
Casă în Cherovouniou , Markópoulo
70 m²
2 Dormitoare
1450 EUR - 1850 EUR/month, incl. some utilities
Disponibil acum
Apartament de închiriat pentru 600 EUR pe lună în Zográfos, Chersikratous
Anulare flexibilă
Nou
Apartament în Chersikratous , Zográfos
55 m²
1 bedroom
600 EUR/month, incl. some utilities
Disponibil din 1 iulie
Cameră privată de închiriat pentru 410 EUR pe lună în Athens, Smolensky
Rezervare confirmată
Cameră privată în Smolensky , Athens
4,8 (51)
20 m²
3 colegi de apartament
410 EUR/lună, inclusiv utilități
Disponibil din 13 iulie
Cameră privată de închiriat pentru 430 EUR pe lună în Athens, Smolensky
Rezervare confirmată
Cameră privată în Smolensky , Athens
4,8 (51)
18 m²
3 colegi de apartament
430 EUR/lună, inclusiv utilități
Disponibil din 16 iulie
  • …