Calle del Doctor Ricardo Lozano Monzón
Cameră privată în casă
Dormitor: 15 m²
Proprietate: 100 m²
Mobilat
Spațiu pentru 4 persoane
2 băi
5 colegi de apartament (mixt)
Descriere

COLIVING EN ZARAGOZA PARA TRABAJADORES O ESTUDIANTES RESPONSABLES DIRECCIÓN: CALLE DOCTOR RICARDO LOZANO MONZÓN, ESQUINA CON MONCASI. Encuentra tu hogar en pleno centro de Zaragoza, en zona muy tranquila y agradable con todo tipo de servicios cerca (supermercados, transporte, bares/cafeterías, zonas verdes.. . ). La vivienda está reformada. Consta de 5 habitaciones y 1 baño completo y 1 aseo, y cocina totalmente equipada. Todas las habitaciones son exteriores y muy luminosas al ser una planta alta. Sol de mañana. Todas las habitaciones cuentan con: -CAMA -ALMOHADA -ARMARIO -MESILLA -ESCRITORIO -VENTILADOR DE TECHO CON VARIAS POTENCIAS Y LUZ REGULABLE -TENDEDOR -BOLSA ROPA SUCIA -PAPELERA -LAMPARA DE MESA Al precio de la habitación hay que sumarle 50€ en concepto de suministros: -WIFI 600 MEGAS -CALEFACCIÓN -AGUA Y ELECTRICIDAD H5_individual exterior (16 m2) con cama de 135cm, armario empotrado: 370€ (alquiler) + 50€ (suministros) - Precio total: 420€...

Facilități și dotări care sporesc confortul
  • WiFi
Descoperă ce se află în apropiereÎn apropiere de Universidad, Zaragoza
Listing location
Reguli și preferințe
  • Vârsta:20 - 40
  • Sex:Nicio preferință
  • Tipul de chiriaș:Studenți, angajați
  • Potrivit pentru cupluri:Nu
  • Utilizarea de instrumente muzicale este permisă:Negociabil
  • Animalele de companie sunt permise:Nu
  • Fumatul este permis:Numai în afara
Banii tăi sunt în siguranță până la 48 de ore după ce te muți în locațieAtunci când te muți, dacă proprietatea nu corespunde descrierii din listare, informează-ne în decurs de 48 de ore și poți obține o rambursare.
Banii tăi sunt în siguranță
Rezervarea este confirmatăZiua mutării în locație48 de ore după mutarea în locație
Cum se calculează chiria
Zilnic
Vei plăti doar pentru numărul de zile de ședere.
Politică de anulare

Anulare strictă

Dacă anulezi:

  • În decurs de 24 de ore de la confirmare – Rambursarea integrală a chiriei pe prima lună
  • După 24 de ore de la confirmare – Fără rambursare
Numărul de înregistrare pentru închiriere
Scuti
Proprietarul a declarat că această proprietate este exceptată de la înregistrare conform legislației locale.

Cum să închiriezi această locație

Data mutării în proprietate – Data eliberării
Securizat de Tenant Protection

Îți garantăm o mutare fără stres sau îți returnăm banii.