Calle del Doctor Ricardo Lozano Monzón
420 €
Pokój prywatny w dom
Sypialnia: 15 m²
Nieruchomość: 100 m²
Umeblowane
Przestrzeń dla 4 osób
2 łazienki
5 współlokatorzy (mieszane)
Opis

COLIVING EN ZARAGOZA PARA TRABAJADORES O ESTUDIANTES RESPONSABLES DIRECCIÓN: CALLE DOCTOR RICARDO LOZANO MONZÓN, ESQUINA CON MONCASI. Encuentra tu hogar en pleno centro de Zaragoza, en zona muy tranquila y agradable con todo tipo de servicios cerca (supermercados, transporte, bares/cafeterías, zonas verdes.. . ). La vivienda está reformada. Consta de 5 habitaciones y 1 baño completo y 1 aseo, y cocina totalmente equipada. Todas las habitaciones son exteriores y muy luminosas al ser una planta alta. Sol de mañana. Todas las habitaciones cuentan con: -CAMA -ALMOHADA -ARMARIO -MESILLA -ESCRITORIO -VENTILADOR DE TECHO CON VARIAS POTENCIAS Y LUZ REGULABLE -TENDEDOR -BOLSA ROPA SUCIA -PAPELERA -LAMPARA DE MESA Al precio de la habitación hay que sumarle 50€ en concepto de suministros: -WIFI 600 MEGAS -CALEFACCIÓN -AGUA Y ELECTRICIDAD H5_individual exterior (16 m2) con cama de 135cm, armario empotrado: 370€ (alquiler) + 50€ (suministros) - Precio total: 420€...

  • Wi-Fi
Zobacz, co znajduje się w okolicyW pobliżu: Universidad, Saragossa
Listing location
Zasady i preferencje
  • Wiek:20 - 40
  • Płeć:Brak preferencji
  • Rodzaj najemcy:Studenci, osoby pracujące
  • Odpowiednie dla par:Nie
  • Gra na instrumentach muzycznych dozwolona:Do negocjacji
  • Zwierzęta są mile widziane:Nie
  • Palenie tytoniu dozwolone:Wyłącznie na zewnątrz
Twoje pieniądze zostaną zabezpieczone na 48 godzin od Twojej przeprowadzkiJeśli po wprowadzeniu się uznasz, że stan nieruchomości nie odpowiada jej opisowi z ogłoszenia, powiadom nas o tym w ciągu 48 godzin, aby wnioskować o pełny zwrot pieniędzy.
Twoje pieniądze są bezpieczne
Potwierdzono rezerwacjęDzień przeprowadzki48 godzin od wprowadzenia się
Jak oblicza się czynsz
Codziennie
Zapłacisz jedynie za tyle dni, ile spędzisz w danej nieruchomości.
Zasady anulowania rezerwacji

Anulowanie bezwzględne

Jeśli anulujesz:

  • W ciągu 24 godzin od potwierdzenia — pełny zwrot czynszu za pierwszy miesiąc
  • Po upływie 24 godzin od potwierdzenia — brak zwrotu
Numer rejestracyjny wynajmu
Zwolniony
Właściciel oświadczył, że zgodnie z prawem lokalnym lokalny obiekt jest zwolniony z obowiązku rejestracji.

Jak wynająć to lokum

Data przeprowadzki – Data wyprowadzki
Zabezpieczone przez Ochronę Najemcy

Gwarantujemy Ci bezstresową przeprowadzkę lub zwrot pieniędzy.